Przegląd systemu odżywczego

Możesz kupić 28-dniową dostawę żywności Nutrisystem lub zamówić pojedyncze produkty. Dostępnych jest kilka planów, w tym plany dla mężczyzn, kobiet i osób z ograniczeniami dietetycznymi, takimi jak wegetarianizm i cukrzyca. Te posiłki są gotowe do spożycia, ale jeśli wolisz, możesz też samodzielnie je ugotować. Aby móc w pełni wykorzystać Nutrisystem https://reversespeechinternational.com/nutrisystem-diet-for-diabetics-coupons-best-cost-nutrisystem-for-women-men/, musisz codziennie wykonywać co najmniej 30 minut aktywności fizycznej, którą możesz wykonywać w trzech 10-minutowych odstępach. Oprócz standardowej diety, możesz również zdecydować się na konkretne plany posiłków odpowiadające Twoim potrzebom żywieniowym, na przykład dla wegetarian, diabetyków lub partnerów.

Koszt systemu odżywczego
Koszt planów Nutrisystem jest zwykle tańszy niż większość innych programów odchudzających. Są one zwykle wyceniane na dzień lub miesiąc. Jeśli chcesz używać Nutrisystem na cukrzycę, kosztuje tyle samo, co regularne plany. Różnica polega na tym, że plany cukrzycowe obejmują dodatkową żywność o dużej zawartości składników odżywczych. Możesz wybrać produkty bogate w składniki odżywcze z menu oferowanego przez Nutrisystem. Ogólnie plany dla mężczyzn i kobiet mają nieco wyższą cenę niż plan standardowy.

Nutrisystem oferuje trzy różne plany posiłków i dwie przekąski. Każdy plan zawiera niskokaloryczny shake i może być stosowany jako zamiennik posiłku. Posiłki mają na celu zmniejszenie ilości spożywanych codziennie kalorii i wspomaganie spalania tłuszczu. W zależności od budżetu możesz wybrać plan podstawowy lub droższy. Jednak droższe plany obejmują opcję dodawania suplementów do posiłków.

Koszt planów partnerskich
Plan Partnerski Nutrisystem jest przeznaczony dla dwóch osób mieszkających w tym samym gospodarstwie domowym. Koszt tych planów jest taki sam dla obu osób. Badania wykazały, że dieta z partnerem zwiększa prawdopodobieństwo utraty wagi. Plany partnerskie w Nutrisystem dają parom plan, którego należy przestrzegać, aby pomóc im osiągnąć cele związane z odchudzaniem. Obejmują one również bezpłatny coaching jeden na jednego oraz dostęp do NuMi, aplikacji firmy.

Koszt planu partnerskiego Nutrisystem jest nieco wyższy niż jego indywidualne plany, ale jest podobny do kosztu dwóch osób korzystających z tego samego planu. W przeciwieństwie do innych planów posiłków, Plan Partnerski jest oparty na literaturze naukowej i zapewnia posiłki i przekąski dla dwóch osób, a nie tylko dla jednej. Dostępne są cztery wzory posiłków, każdy w innym przedziale cenowym. Posiłki dla mężczyzn są większe niż dla kobiet, podczas gdy dla kobiet są mniejsze.

Koszt regularnych planów
Cena dwutygodniowego planu w Nutrisystem może wynosić od 35 do 150 USD. Dostępnych jest kilka opcji cenowych dla tego planu, przy czym najbardziej podstawowy plan zaczyna się od 3,25 USD dziennie. Możesz również wybrać opcję automatycznej dostawy, dzięki której zaoszczędzisz nawet 200 USD na kosztach każdego posiłku. Najlepsze w opcji automatycznej dostawy jest to, że możesz ją anulować w dowolnym momencie bez płacenia kary, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Regularne plany w Nutrisystem zazwyczaj kosztują od 230 do 300 USD miesięcznie, w zależności od wybranego planu. Ceny obejmują zakupy spożywcze i inne opcje posiłków. Istnieje również społeczność internetowa i wsparcie telefoniczne dla tych, którzy potrzebują dodatkowej pomocy lub wskazówek. Mimo wysokiej ceny Nutrisystem to doskonały wybór dla tych, którzy chcą schudnąć, ale nie są pewni od czego zacząć. Możesz korzystać z ich społeczności online i narzędzi internetowych do planowania posiłków.

Koszt planu cukrzycowego
Najdroższym planem cukrzycowym w Nutrisystem jest plan Uniquely Yours Ultimate Diabetes. Ten plan obejmuje wszystkie posiłki przez siedem dni zamiast pięciu. Jest skierowany do diabetyków, którzy są gotowi przejąć kontrolę nad swoją dietą. Zawiera zbilansowane posiłki każdego dnia tygodnia. Dzięki nieograniczonemu dostępowi do menu masz jeszcze więcej opcji. Kosztuje również więcej niż podstawowy plan, ale jest tego wart dla tych, którzy są zdecydowani trzymać się diety i unikać pułapek głodu.

Wyjątkowy plan posiłków dla diabetyków obejmuje duży wybór mrożonek. Jest to najbardziej kompleksowy plan dostępny w Nutrisystem i jeden z najdroższych. Chociaż nie zastępuje profesjonalnej porady medycznej, może odpowiedzieć na pytania dotyczące przykładowego menu, jakich produktów należy unikać, jak przygotować własny plan posiłków lub jakie jedzenie należy spożywać. Czat Nutrisystem jest dostępny nawet przez godzinę dziennie, dzięki czemu możesz skorzystać z ich wsparcia.

Koszt planu wegetariańskiego
Wegetariańska dieta Nutrisystem kosztuje 300 dolarów miesięcznie dla kobiet, co przekłada się na około 10 dolarów dziennie. Chociaż mężczyźni mogą płacić nieco więcej, ponieważ ich zapotrzebowanie na kalorie jest wyższe, nadal wynosi około 12 USD dziennie. Najlepsze jest to, że do wyboru jest wiele dań wegetariańskich. Jeśli jesteś wegetarianinem lub weganinem, powinieneś sprawdzić, czy kwalifikujesz się do Nutrisystem. Ten plan posiłków może pomóc w kontrolowaniu poziomu cukru we krwi.

Koszt planu wegetariańskiego Nutrisystem różni się nieco od planu niewegetariańskiego, ale każdego dnia otrzymujesz taką samą ilość kalorii, białka i witamin. O

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *